Шварци во епизодата: `Пола за мене, пола за понито`


 Моќни видеа во кои може да се забележат улиците, парковите, плоштадите и паркинзите низ Скопје испразнети - само така може да помогнеме побрзо да дојдат ...
| | веќе видена | слични

Икер Касилјас се пофали со новата фризура, а се потшиша на нуларица, што полека станува моден тренд во услови на карантин поради епидемијата со Коронавирусот. ...
| | веќе видена | слични

Од неодамна пензионираната тенисерка Доминика Цибулкова и за време на самоизолација знае како да го привлече вниманието. Словачката екстенисерка на „Инстаграм“ ...
| | веќе видена | слични

Парагвајскиот маратонец Дерлис Ајала се најде во незгодна ситуација, бидејќи прерано направи тетоважа на која пишува Токио 2020. Тетоважата тој ја направи пред ...
| | веќе видена | слични

Македонската пејачка и професор, Андријана Јаневска,како и сите нас е во домашна изолација заедно со своето семејство. Но, бидејќи време има и повеќе од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

За овој срам што го доживеав, ќе зборувам гласно се’ додека дишам, денот кога ја дадов заклетката дека ќе лечам без оглед на се’ за мене е светост-но не и за ...
сите 30 | | | веќе видена

Конфедерацијата на слободни синдикати на Македонија – КСС во период на вонредна состојба предизвикана од пандемија од корона вирусот, а во неможност својот ...
сите 339 | | | веќе видена

Земјите-членки одлучија да ги отворат преговорите со Северна Македонија. Нема враќање назад, преговарачкиот воз замина од станицата и вие сте во него. Брзината ...
сите 328 | | | веќе видена

Нова герила акција, овој пат пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ. Пред „белата палата“ во Центарот на Скопје се појави Компас на кој стрелките се насочени кон ЕУ и ...
сите 134 | | | веќе видена

За време на полицискиот час којшто во сабота и недела почнува од 16 часот и трае до 5 часот следното утро производствените погони и фабрики можат да го ...
сите 122 | | | веќе видена

Дополнителната министерка за финансии Гордана Димитриевска-Кочоска на Фејсбук искоментира на седницата на Економскиот совет не биле ставени предлог мерките ...
сите 151 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шварци во епизодата: `Пола за мене, пола за понито`

Од:
До кого (е-маил):
Порака: