ХРАБРОСТ ИЛИ ЛУДОСТ: Кошаркарите на Виртус се вратија на тренинзи под посебни правила

Иако Италија е најзагрозена европската земја од коронаворусот и каде секојдневно илјадници луѓе се заболуваат од Ковид-19, а неколку десетици луѓе дневно ...
| | веќе видена | слични

Останато

Генералниот секретар на Алијансата, Јенс Столтенберг го најави дневниот ред на утрешниот министерски совет, кој за првпат ќе се одржи на видео-конференција ...
сите 358 | | | веќе видена

На овој голем ден и денешен празник за владата на Заев, дојдовме да кажеме дека навистина „блескаме“. „Блескаме“ со тоа што буџетот е полн, секој граѓанин ќе ...
сите 102 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ ќе достави две мерки до владата, порача на прес-конференцијата претседателот на партијата Христијан Мицкоски. Апелираме на рационализација на ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ХРАБРОСТ ИЛИ ЛУДОСТ: Кошаркарите на Виртус се вратија на тренинзи под посебни правила

Од:
До кого (е-маил):
Порака: