Неверојатно: Талентирана Јапонка на своите деца им прави оброци кои изгледаат како вистински уметнички дела!

Сите родители знаат колку децата можат да бидат пребирливи. На нашите најмали покрај вкусот на јадењето, многу им е важна и визуелната презентација. Затоа ...
| | веќе видена | слични

Српската водителка Јована Јоксимовиќ која е една од омилените ТВ лица во Србија секојдневно ги расположува гледачите пред малите екрани. Таа често знае да се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Не постои поголема жртва на светот од онаа што мајката ја прави за нас. Всушност, таа е најдобрата жена во нашиот живот. Една мајка станала sвезда на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Двајцата пациенти на кои во саботата им беше изведена трансплантација на бубрег од починат донор се во добра и стабилна здравствена состојба. Од Клиниката за ...
сите 278 | | | веќе видена

Секое одолжување на изборите е на штета на здравјето на граѓаните, на штета на економијата и на демократијата. Лесно е да се направи разлика меѓу оние што само ...
сите 594 | | | веќе видена

Фотографиите и прилозите од вчерашното празнување во верските храмови и пред нив се повторно загрижувачки. И покрај апелите на здравствените институции да нема ...
сите 232 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, упати честитка по повод одбележувањето на 24 Мај, Денот на словенските просветители Св. Кирил ...
сите 168 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Неверојатно: Талентирана Јапонка на своите деца им прави оброци кои изгледаат како вистински уметнички дела!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: