УНИБанка со плаќања без надомест за трансакции во денари

Клиентите на банката може да ги користат своите пензии веднаш преку нивните MasterCard картички на банкоматите од сите банки во земјата без провизија до 3 пати ...
| | веќе видена | слични

Стопанска банка АД – Скопје ги известува своите клиенти – пензионерите дека согласно најавата, исплатата на мартовските пензии на шалтер ќе биде овозможено од ...
| | веќе видена | слични

За зајакнување на мерките за заштита од ширење на ковид-19 Стопанска банка информира дека мартовските пензии од фондот на ПИОМ ќе бидат предвремено исплаќани, ...
| | веќе видена | слични

Олеснителна околност во целиот процес кога се во прашање потрошувачките кредити е можноста клиентите онлајн да аплицираат за користење на производот. Дел од ...
| | веќе видена | слични

Централна кооперативна банка ад Скопје ги известува своите почитувани клиенти – пензионери дека во насока на намалување на ризикот и заштита на здравјето на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

ТТК Банка АД Скопје ги информира своите почитувани клиенти дека во согласност со засилените мерки за заштита од ширење на корона вирусот (COVID- 19) во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски, носител на листата на кандидати за пратеници од ИЕ 4, вечерва гостуваше на телевизија Алфа на емисијата ...
сите 418 | | | веќе видена

„Ние мораме и можеме да воведеме ред, дисциплина и правда, правната држава ќе функционира. Нема монтирани случаи, нема закани со ендеци, сите тефтерчиња на ...
сите 339 | | | веќе видена

„Ние сме гаранти на сите договори за тоа што директно премиерот Заев го потпиша Договорот за добрососедство со Бугарија, а Министерот Димитров го потпиша ...
сите 210 | | | веќе видена

Изет Меџити од ДУИ го потсети Никола Димитров од СДСМ дека тие ги изгубиле изборите и оти тие ги донеле на власт. Димитров се сомнева дека можеби меѓу ДУИ и ...
сите 49 | | | веќе видена

Нашиот став поврзан и со едниот и со другиот договор е јасен и тука е непроменет. Ниту со договорот со Бугарија, ниту пак со нашиот јужен сосед. Ние ниту сме ...
сите 190 | | | веќе видена

Во првото полугодие од 2020 година извршен е поврат на ДДВ кон фирмите од 12,7 милијарди денари или 206,5 милиони евра, што е за 6 отсто повеќе во однос на ...
сите 151 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

УНИБанка со плаќања без надомест за трансакции во денари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: