МАРИЈАНА – Таа е симбол на чиста и длабока љубов и нежност

– За мене стилот значи соодветност. Стилот треба да соодветствува со возраста, карактерот, професијата и околината. Стилот е моќно оружје кое наместо зборови ...
| | веќе видена | слични

Останато

Денеска заедно со Александар Николоски остваривме посета на фабриката Конти Хидропласт која е извозно ориентирана македонска компанија, за производство на ПЕ ...
сите 525 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче денеска по кој знае кој пат нагласи дека препораката за избегнување на секаква форма на масовни собири останува и сега и ...
сите 218 | | | веќе видена

Речиси сите туристи кои преку граничниот премин Промахонас (Кулата) влегуваат во Грција, се тестираат, наместо како што бепе досега, тестирањата да се вршат ...
сите 306 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски денеска ги прими акредитивните писма на Анке Гизелa Холштајн, новоименувана амбасадорка на Сојузна Република Германија во ...
сите 250 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 73 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

МАРИЈАНА – Таа е симбол на чиста и длабока љубов и нежност

Од:
До кого (е-маил):
Порака: