Луѓето чие ИМЕ започнува со буквата Б се боженствени и грижливи!


Знаете ли добро да ги прочитате скриените пораки зад насмевките на луѓето од вашето опкружување? Сигурно веднаш ќе одговорите со „ДА“, но не бидете толку ...
| | веќе видена | слични
7 копии
2 копии

Еден досетлив програмер направил пилот-проект „Калкулатор за тоалетна хартија“ и сега можете точно да пресметате колку време ќе ви трае тоалетната хартија што ...
| | веќе видена | слични

 Имате чувство дека не сте излегле од дома со месеци, не само неколку дена. Очајувате бидејќи не можете да направите толку многу работи – да одите на нечиј ...
| | веќе видена | слични

Ако по утрото се познава денот, вашето утро треба да биде позитивно, енергично, успешно и среќно. Ова се 11 начини за вашето утро може да биде баш такво. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство, Венко Филипче, попладнево во Струга оствари средба со докторите и медицинските сестри од Општата болница, Заводот за нефрологија, ...
сите 270 | | | веќе видена

Претседателите на СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ - Зоран Заев и Христијан Мицкоски на својот последен синоќешен ТВ-дуел најавија по големи инвестиции во Македонија по ...
сите 328 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 259 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров, одржа средба со новата вонредна и ополномоштена амбасадорка на Германија, Анке Гизеле Холштајн, која во оваа ...
сите 245 | | | веќе видена

Претседателот на ДУИ, Али Ахмети вели дека Зоран Заев, после секоја изјава против ДУИ, му се јавува да му се извини дека не го мислет тоа што го кажа и дека ...
сите 71 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Луѓето чие ИМЕ започнува со буквата Б се боженствени и грижливи!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: