Оглас за вработување во Централна кооперативна банка АД Скопје

2 копии

Силк Роуд Банка АД Скопје ги известува сите постојни и идни корисници на електронското банкарство за физички лица дека имајќи ги предвид преземените мерки и ...
| | веќе видена | слични

Халкбанк АД Скопје ги известува своите почитувани клиенти дека врз основа на усвоените задолжителни препораки и мерки за превенција и заштита од неконтролирано ...
| | веќе видена | слични

ТТК Банка ги информира своите клиенти дека во периодот од 19.3.2020 година до 30.4.2020 година, Банката овозможува целосно бесплатно електронско E-bank и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Охридска банка АД Скопје ја укинува провизијата на сите денарски трансакции од физички лица реализирани до 15 април 2020 година преку каналите за електронско ...
| | веќе видена | слични
4 копии

НЛБ Банка ги известува своите клиенти дека во согласност со моменталната ситуација на ширење на Корона вирусот, а со цел заштита на клиентите и вработените, ...
| | веќе видена | слични

Комерцијална банка АД Скопје ги информира своите клиенти дека почнувајќи од денес, Банката изврши зголемување на лимитот по налог и дневниот лимит по сметка по ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

СЕ ЗГОЛЕМИ БРОЈОТ НА ЗАРАЗЕНИ ОД КОРОНАВИРУСОТ Денеска во земјава се регистрирани нови 89 позитивни случаи на коронавирусот, пренесуваат медиумите. Од ...
сите 581 | | | веќе видена

Во однос на прес конференцијата на Зоран Заев имам многу да кажам, а сѐ се сведува на тоа дали живеете подобро, дали имате доволно пари, дали ви ги исполнија ...
сите 179 | | | веќе видена

Француските угостители се подготвуваат за повторно отворање на нивните локали, предвидено со втората фаза за излегување од изолацијата воведена поради ...
сите 212 | | | веќе видена

Бојан Јовановски се надева на ослободителна пресуда бидејќи смета дека Обвнителството нема никакви докази. Доколку пак биде осуден тоа ќе биде поради тоа што ...
сите 184 | | | веќе видена

Од „заробена држава“ денеска сме најпозитивниот пример во регионот. Ја обезбедивме сигурната иднина на граѓаните, изјави генералниот секретар на СДСМ, Љупчо ...
сите 201 | | | веќе видена

Кој има право да ги легитимира гостите кои влегуваат во кафулињата и рестораните, за да се дознае дали тие навистина се припадници на исто семејство. Дали тоа ...
сите 81 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Оглас за вработување во Централна кооперативна банка АД Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: