Навивачите на ПСЖ ќе навиваат пред стадионот на мечот со Дортмунд

Францускиот шампион Пари Сен Жермен вечерва ќе ја пречека Борусија Дортмунд во реваншот од осминафиналето во Лигата на шампионите на празниот стадион „Парк на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Според пишувањето на француските медиуми, тимот на Борусија Дортмунд си го обезбедил првото летно засилување. Станува збор за играчот на ПСЖ, Томас Мение кој ...
| | веќе видена | слични

Сите играчи на ПСЖ, освен Единсон Кавани, го имитираа медитирањето на Ерлинг Халанд, откако ја соборија Борусија Дортмунд во 1/8 финалето во Лигата на ...
| | веќе видена | слични

Синоќа ПСЖ на свој терен го постигна заостанувањето од првиот меч и да ја нокаутира Борусија Дортмунд во реваншот од 1/8 финалето на ЛШ. ПСЖ покажа одлична ...
| | веќе видена | слични
2 копии

ПСЖ првпат од 2016 година се пласираше во четвртфиналето од Лигата на шампионите, со победата на празниот „Парк на принцовите“ против Борусија Дортмунд од 2-0. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Политиката не може да се меша со историјата, ниту нешто да смени. За да се гради пријателство и добри односи, треба да се изгради и пријателски амбиент. Ако ...
сите 121 | | | веќе видена

Мене ми се потребни влезните информации од извештајот, за да можам мирно да спијам и слободно да ја донесам и оправдам одлуката, без разлика дали е оставка и ...
сите 294 | | | веќе видена

Приведениот напаѓач на универзитетот во Русија, Тимур Бекмансуров објавил долго, детално објаснување за неговата подготовка за нападот, во кое тој тврди дека ...
сите 64 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Бујар Османи за време на посетата на Њујорк во рамките на неговото учество на 76 заседание на Генералното Собрание, го посети ...
сите 141 | | | веќе видена

Разбираме дека е уплашен, дека го чека казната од граѓаните, но по дебаклот што му се случи на ТВ дуелот, на Мицкоски не му се доволни ниту 10 интервјуа за да ...
сите 243 | | | веќе видена

Верувам дека преку дијалог и разговор заедно, можеме да бидеме повеќе од помош, отколку како во минатото пред 10-15 години, кога лидерите беа поодалечени. ...
сите 125 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Навивачите на ПСЖ ќе навиваат пред стадионот на мечот со Дортмунд

Од:
До кого (е-маил):
Порака: