Бегството од дуели е неодговорност кон граѓаните и нема да ја спаси политичката кариера на Заев по 12 април


Зоран Заев е во очај. Зоран Заев e во паника од пораз и затоа ги злоупотребува институциите за ширење на лаги. Зоран Заев е истрошен политичар. Заев и СДСМ се ...
| | веќе видена | слични

Владата на Зоран Заев и СДСМ ќе остане запаметена како најкорумпираната и најкриминалната влада во историјата на Македонија. Наместо на подобрување на животот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Владата на Зоран Заев и СДСМ ќе остане запаметена како најкорумпираната и најкриминалната влада во историјата на Македонија, ова денеска преку соопштение до ...
| | веќе видена | слични

Наместо на подобрување на животот на граѓаните Заев и СДСМ три години беа посветени на проширување на личните бизниси преку рекет, корупција и непотизам. ...
| | веќе видена | слични
6 копии

ВМРО-ДПМНЕ по формирањето на владата се обврзува на обнова на Македонија во сите сфери во општеството, со цел подобрување на животот на граѓаните, соопшти ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии

СДСМ и Заев во овие три години откако се на власт единствено нешто успееја да направат во државата е да донесат криминал, корупција и рекетирање во државата. ...
| | веќе видена | слични

ВМРО-ДПМНЕ ќе обезбеди зголемување на просечна плата во државата за цели 25% за еден мандат, зголемување на просечната пензија на пензионерите за +20% во еден ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Извештајот на Стејт Департментот за минатата 2019 година за почитување на човековите права јасно покажува како функционира и работи Владата на Зоран Заев и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Видео снимка со наслов „Боки 13 со другарките“, се појави на Јутјуб канал со истото име, на кое се гледа како осудениот за случајот „Рекет“, Бојан Јовановски, ...
сите 18 | | | веќе видена

Кандидатот за премиер, Насер Зибери, со караванот „Оствари го твојот сон“ го започна своето патување од општина Желино, потоа ги посети околните села, Шемшово, ...
сите 171 | | | веќе видена

„Имаме преговарачка рамка од Европската Унија во која е наведено дека европското законодавство ќе го преведеме на македонски јазик, нашиот идентитет е признат, ...
сите 246 | | | веќе видена

Вечерва, на граѓанската трибина во скопската општина Ѓорче Петров се обратија носителите на листа во ИЕ 2, Оливер Спасовски и Сања Лукаревска и кандидатките за ...
сите 109 | | | веќе видена

Министерот за здравство доц. д-р Венко Филипче, на денешната прес-конференција информираше за најновата состојба со вирусот Ковид-19 во нашата земја. Тој ...
сите 152 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бегството од дуели е неодговорност кон граѓаните и нема да ја спаси политичката кариера на Заев по 12 април

Од:
До кого (е-маил):
Порака: