ВМРО-ДПМНЕ: За Ковачевски постои сомнеж за сериозен криминал


Владата на Зоран Заев и СДСМ ќе остане запаметена како најкорумпираната и најкриминалната влада во историјата на Македонија. Наместо на подобрување на животот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Владата на Зоран Заев и СДСМ ќе остане запаметена како најкорумпираната и најкриминалната влада во историјата на Македонија, ова денеска преку соопштение до ...
| | веќе видена | слични

Наместо на подобрување на животот на граѓаните Заев и СДСМ три години беа посветени на проширување на личните бизниси преку рекет, корупција и непотизам. ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Неспособноста и криминалот се името и презимето на СДСМ. Љупчо Николовски е извршителот на криминалите на Зоран Заев, погледнете и слушнете како се што ветија ...
| | веќе видена | слични

Република Македонија денес го живее долгогодишниот сон, како земја членка на НАТО, најголeмиот безбедносен сојуз во светот, рече денеска Ппес- конференција, ...
| | веќе видена | слични

По долги години чекање пред вратите на Алијансата, за само 2,5 години успеавме да бидеме со најголемите, најсилните, најразвиените држави. Се посветивме нашата ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Од почетокот на епидемијата со корона вирусот во Македонија, денеска има 205 новозаразени граѓани. Починаа шест пациенти. Министерството за здравство информира ...
сите 445 | | | веќе видена

Предизборната кампања завршува на 12 јули во 24 часот кога и официјално почнува предизборниот молк, а дотогаш политичките партии и коалициите учесници во ...
сите 544 | | | веќе видена

Главниот координативен кризен штаб ги објави насоките и пропозициите врз основа на кои државјаните на Србија, Косово, Црна Гора и Босна и Херцеговина може да ...
сите 235 | | | веќе видена

Изјава за медиуми на Зоран Заев, претседател на СДСМ и носител во ИЕ 4: Пред нас е 15 јули, денот кога треба да одлучиме дали ќе излеземе да избереме сигурност ...
сите 255 | | | веќе видена

На јутјуб денеска е објавена нова бомба. овој пат главни актери, според објавувачот, се ексминистерката за внатрешни работи Г ордана Јанкулоска и Антонијо ...
сите 7 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ се обврзува дека ќе реализираме изградба на автопатско решение Прилеп-Битола до грчка граница, и продолжување на експресниот пат Прилеп Градско. ...
сите 263 | | | веќе видена

Отсекот за компјутерски криминал при СВР Битола поднесе кривична пријава против З.И.(45) од с.Горно Крушје, ресенско, поради постоење основи на сомнение за ...
сите 146 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: За Ковачевски постои сомнеж за сериозен криминал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: