Ѓорѓиевски: Палењето и фарбањето на билборди е само доказ дека СДСМ се во страшна паника и не сакаат граѓаните да ја видат реалноста


СДСМ се исплашени од пораз како никогаш до сега. Како наближува 12-ти април, така расте и нивната нервоза. Палењето и фарбањето на билборди е само доказ дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Љупчо Николовски е извршителот на криминалите на Зоран Заев, погледнете и слушнете како се што ветија излажаа. Како на грамофонска плоча, повторуваа дека ќе ...
| | веќе видена | слични

Во билбордите на СДСМ каде Заев се фали за нашето членство во НАТО тој го изостави нашето официјално име. Па така наместо „Северна“ стои МК во „НАТО“ Граѓаните ...
| | веќе видена | слични

Деновиве јавноста беше сведок на палење и бојадисување на билборди со политичка пропагандна содржина, од страна на членови и блиски до владејачката СДСМ. Пвеќе ...
| | веќе видена | слични

Граѓаните овие денови се сведоци на вандализам од страна на лица блиски до СДСМ. Имено повеќе билборди ширум државата на кои се наоѓа ликот на Зоран Заев и ...
| | веќе видена | слични

Не запира уништувањето на билбордите кои осамнаа низ Скопје со ликот на екс премиерот Зоран Заев, на кои пишува „Еден се богати – два милиони осиромашуваат“. ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Република Македонија, граѓаните и СДСМ се заложници на очајниот истрошен политичар Зоран Заев, изјави потпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димче Арсовски.„Длабоко во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски, носител на листата на кандидати за пратеници од ИЕ 4, вечерва гостуваше на телевизија Алфа на емисијата ...
сите 418 | | | веќе видена

„Ние мораме и можеме да воведеме ред, дисциплина и правда, правната држава ќе функционира. Нема монтирани случаи, нема закани со ендеци, сите тефтерчиња на ...
сите 339 | | | веќе видена

„Ние сме гаранти на сите договори за тоа што директно премиерот Заев го потпиша Договорот за добрососедство со Бугарија, а Министерот Димитров го потпиша ...
сите 210 | | | веќе видена

Изет Меџити од ДУИ го потсети Никола Димитров од СДСМ дека тие ги изгубиле изборите и оти тие ги донеле на власт. Димитров се сомнева дека можеби меѓу ДУИ и ...
сите 49 | | | веќе видена

Нашиот став поврзан и со едниот и со другиот договор е јасен и тука е непроменет. Ниту со договорот со Бугарија, ниту пак со нашиот јужен сосед. Ние ниту сме ...
сите 190 | | | веќе видена

Во првото полугодие од 2020 година извршен е поврат на ДДВ кон фирмите од 12,7 милијарди денари или 206,5 милиони евра, што е за 6 отсто повеќе во однос на ...
сите 151 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ѓорѓиевски: Палењето и фарбањето на билборди е само доказ дека СДСМ се во страшна паника и не сакаат граѓаните да ја видат реалноста

Од:
До кого (е-маил):
Порака: