ПСЖ нема да им дозволи на Нејмар и Мбапе да настапат на ЛОИ во Токио


Францускиот шампион Пари Сен Жермен вечерва ќе ја пречека Борусија Дортмунд во реваншот од осминафиналето во Лигата на шампионите на празниот стадион „Парк на ...
| | веќе видена | слични

Водечкиот француски спортски медиум „Лекип“ објави дека резултатите од тестот на коронавирусот што го направил во вторникот Килијан Мбапе биле негативни. Еден ...
| | веќе видена | слични

ПСЖ ќе ја пречека Борусија Дортмунд на празниот „Парк на Принцовите“ во 9 часот во реваншот на осмина финалето од Лигата на шампионите. Килијан Мбапе, која не ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Денес, правото и правдата во Македонија по којзнае кој пат во изминативе 30 години, беа погребани, уништени, погазени…Денес, БЕЗ НИТУ ЕДЕН ДОКАЗ се осудени ...
сите 140 | | | веќе видена

Епидемиолошката состојба во Србија се влошува и тој тренд ќе продолжи и во август, изјави утрово д-р Предраг Кон, член на Кризниот штаб за борба против ...
сите 618 | | | веќе видена

Со денешната ослободителна пресуда за Сашо Мијалков и шестемина припадници на поранешната единица „Алфа“ за изживување при апсењето на Љубе Бошкоски, падна во ...
сите 61 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев коментирајќи го последниот извештај на Стејт Департментот во делот за инвестициската клима, според кој во Македонија постои голема ...
сите 133 | | | веќе видена

Во новоизградениот специјализиран Дневен центар во с. Оризаре, 38 деца со интелектуална попреченост од општината Липково, ќе бидат подготвувани за соодветно ...
сите 118 | | | веќе видена

Северна Македонија и понатаму ги истражува сите легални начини како поранешниот премиер Груевски да биде вратен назад, со цел да ја отслужи казната изречена од ...
сите 45 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ПСЖ нема да им дозволи на Нејмар и Мбапе да настапат на ЛОИ во Токио

Од:
До кого (е-маил):
Порака: