Премногу ли се очекуваше од Стопанска банка Скопје?

Осигурувањето е многу комплексен и , очекувано, непредвидлив бизнис. Пари има, но заработките се многу различни на пример во однос на банките. Прочитајте како ...
| | веќе видена | слични

Иако можат да бидат и повеќе од среќни и задоволни од профитите што лани ги остварија, македонските банкари, генерално, сепак немаат причини да отворат ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Премиерката на Нов Зеланд, Џакинда Ардерн, изјави дека е ужасната од смртта на Џорџ Флојд, изразувајќи задоволство што граѓаните на нејзината земја изразија ...
сите 416 | | | веќе видена

Речиси една недела мина откако по посебени протоколи угостителските објекти ги отворија вратите за посетителите, но според тоа што може да се забележи повеќето ...
сите 297 | | | веќе видена

Со засега двајца од повисоките функционери во партијата заразени, технички премиер повторно приморан да седи дома, сите кандидати од цела изборна единица во ...
сите 158 | | | веќе видена

Да се оди на избори или не прашање е сега. Шекспировата дилема во македонски услови на пандемија се наметнува поради зголемениот број на заболени и починати од ...
сите 504 | | | веќе видена

Во Хрватска од неодамна е дозволена работата на ноќните клубови, а хрватскиот Завод за јавно здравје денеска го објави протколот за нивна работа.Подиумите за ...
сите 80 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Премногу ли се очекуваше од Стопанска банка Скопје?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: