Заев: Вложуваме во народ а не во споменици! Мицкоски: Си имате проблем со ТЕТО зошто ваши луѓе правеле криминал (ВИДЕО)


Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во вечерашниот ТВ ДУЕЛ во емисијата “Само вистина“ на Канал 5 телевизија, обвини дека СДСМ и Зора Заев имале ...
| | веќе видена | слични

Екс премиерот и претседател на СДСМ, Зоран Заев денеска на прес-конференција во партиското седиште, рече дека е сигурен како неговата партија ќе победи на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Благодарност на фондацијата "Конрад Аденауер", на Дорис Пак, претседателката на Унија на жени на Европската Народна Партија, што ја имаме оваа можност во овие ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска беше дел од регионалната женска политичка академија во организација на Унијата на жени на ВМРО-ДПМНЕ и ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски и претседателот на Унијата на жени на ВМРО-ДПМНЕ Благица Ласовска учествуваа на првата регионална женска политичка ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 192 | | | веќе видена

Кабинетот на претседателот Стево Пендаровски информира дека резултатите од спроведен постхумен тест за коронавирус од мајката на сопругата на претседателот се ...
сите 303 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче на денешната прес-конференција информираше дека на Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби починал маж од ...
сите 277 | | | веќе видена

Kај 127 лица заразени од коронавирусот ковид-19 се присутни коморбидитети, односно хронични здравствени состојби, се наведува на заклучно со податоците за ...
сите 189 | | | веќе видена

Во функција е првиот кол центар за поддршка на бизнисот и на граѓаните за сите економските прашања во услови на справување со кризата. Компаниите и физичките ...
сите 718 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче во неколку наврати потенцираше дека се вршат голем број на тестирања, односно дека досега се направени помеѓу 4000 и 5000 ...
сите 159 | | | веќе видена

Денес во Скопје пристигнаа и 100.000 заштитни маски од Унгарија за помош на медицинскиот перонал САД одобрија 1,1 милион долари помош за да се спречи ширењето ...
сите 117 | | | веќе видена

На дебатата најавени се обраќања на претседателот на државата Стево Пендаровски, техничкиот премиер Оливер Спасовски и шефот на канцеларијата за врски на НАТО ...
сите 217 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заев: Вложуваме во народ а не во споменици! Мицкоски: Си имате проблем со ТЕТО зошто ваши луѓе правеле криминал (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: