ЕУ молчи за снимките на Заев


4 копии

Техничкиот премиер Оливер Спасовски предмалку на прес-конференција во владата истакна дека разговорите што вчера беа објавени меѓу пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Техничкиот премиер Оливер Спасовски за објавените „бомби“ за Антонио Милошоски за кои тврди дека се дел од материјалите предадени на СЈО, изјави дека се што ...
| | веќе видена | слични

Техничкиот премиер Оливер Спасовски денеска изјави дека Владата посветено работи против коронавирусот, а за објавената бомба за Антонио Милошоски рече дека не ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ Антонио Милошоски синоќа на својот Facebook профил напиша дека петте прислушувани разговори што вчера беа објавени на YouTube ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Линеарен пораст на нови пациенти е она што го сакаме. Стратегијата што ја применуваме е одлична и таа дава резултати и треба да се почитува. Ова го порача ...
сите 434 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 191 | | | веќе видена

Јавното обвинителство досега поднело кривични пријави против повеќе од 500 лица за непочитување на мерките за спречување или сузбивање на болеста Ковид-19. ...
сите 625 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ Зоран Заев денеска се сретна со министерот за надворешни работи и трговија на Република Унгарија, Петер Сијарто На средбата, на која се ...
сите 213 | | | веќе видена

Негативен бил тестот за корона вирус кај пациентот од Кратово кој синоќа почина во ГОБ 8-ми септември. Иако вчеравечер од болницата неофицијално го водеа како ...
сите 79 | | | веќе видена

Според нив, треба да останат што е можно повеќе работни места, и во таа насока да биде фокусирана политиката Владините мерки за спас на економијата и ...
сите 404 | | | веќе видена

Угостителите од сите градови во земјата кои по стапувањето на сила на уредбата на државата и мерките за заштита од вирусната инфекција не работат, соопштија ...
сите 299 | | | веќе видена

Скопје/Охрид, 7. април 2020 (Inpress) – Во Клиничката болница во Битола пристигнаа сите пациенти од болницата во Охрид, во центарот којшто е регионален за ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЕУ молчи за снимките на Заев

Од:
До кого (е-маил):
Порака: