За бомбите од Заев ќе се врши експертиза, зошто не и за разговотрите од СЈО?!


Снимките кои беа објавени во неделата од страна на пратеникот Антонио Милошоски а на кои се слушаше гласот на Зоран Заев ќе бидат дадени на форензика. Според ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ Антонио Милошоски синоќа на својот фејсбук профил напиша дека петте прислушувани разговори што вчера беа објавени на Јутјуб, нелегално ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пет прислушувани разговори се објавени вчера на Јутјуб, на кои се слуша гласот на пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ Антонио Милошоски, како меѓудругото разговара со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Коментирајќи ги разговорите кои што СДСМ ги лиферуваше за пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски, главниот и одговорен уредник на Инфомакс, Александар ...
| | веќе видена | слични

Антонио Милошоски е единствениот политичар од опозицијата кој на Твитер е следен од Зоран Заев. Според главниот уредник на Инфомакс, Александар Митовски, ...
| | веќе видена | слични

Снимките кои беа објавени вечерва нелегално се направени од УБК во 2011 година, во времето на Сашо Мијалков, напиша на својот фејсбук профил Антонијо Милошоски ...
| | веќе видена | слични

Поладнево порталот А1.мк објави видео снимка од разговор меѓу пратеникот Антонио Милошоски и поранешниот претседател на Врховен суд, Јово Вангеловски, во врска ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 259 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров, одржа средба со новата вонредна и ополномоштена амбасадорка на Германија, Анке Гизеле Холштајн, која во оваа ...
сите 215 | | | веќе видена

Нам ни беше тешко изминативе години со ДУИ, тие се долго време на власт, 17 години го прават своето, станале моќни, и добро е ДУИ да се реформира откако ќе ...
сите 78 | | | веќе видена

Откако обвинителката Вилма Рускоска и судијката Добрила Кацарска денеска реагираа во врска со спорните спотови на ВМРО-ДПМНЕ во кои тие се „појавуваат“, се ...
сите 65 | | | веќе видена

Расте бројот заразени од Ковид – 19 во Дебар, состојба која општинскиот Оперативен штаб ја оценува како загрижувачка. Во изминатото деноноќие регистрирани се ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

За бомбите од Заев ќе се врши експертиза, зошто не и за разговотрите од СЈО?!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: