Реал Мадрид се откажува од Мбапе и оди по Мохамед Салах

3 копии

Олимписките игри во Токио 2020 може да заземат важност за разлика од другите натпревари. Во Шпанија ќе настапат sвезди како Андрес Иниеста или Серхио Рамос, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Младиот напаѓач на ПСЖ, Килијан Мбапе нема да има ни ден одмор ова лето, доколку се согласи да ја прифати поканата и да биде вметнат во тимот кој ќе ги брани ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

СЕ ЗГОЛЕМИ БРОЈОТ НА ЗАРАЗЕНИ ОД КОРОНАВИРУСОТ Денеска во земјава се регистрирани нови 89 позитивни случаи на коронавирусот, пренесуваат медиумите. Од ...
сите 663 | | | веќе видена

Во однос на прес конференцијата на Зоран Заев имам многу да кажам, а сѐ се сведува на тоа дали живеете подобро, дали имате доволно пари, дали ви ги исполнија ...
сите 179 | | | веќе видена

Француските угостители се подготвуваат за повторно отворање на нивните локали, предвидено со втората фаза за излегување од изолацијата воведена поради ...
сите 224 | | | веќе видена

Бојан Јовановски се надева на ослободителна пресуда бидејќи смета дека Обвнителството нема никакви докази. Доколку пак биде осуден тоа ќе биде поради тоа што ...
сите 184 | | | веќе видена

Вонредната состојба во земјата е продолжена за 14 дена, но ако нема ново продолжување, немаме избор, законот е јасен, изборите треба да се одржат на 5 јули, ...
сите 467 | | | веќе видена

Од „заробена држава“ денеска сме најпозитивниот пример во регионот. Ја обезбедивме сигурната иднина на граѓаните, изјави генералниот секретар на СДСМ, Љупчо ...
сите 201 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Реал Мадрид се откажува од Мбапе и оди по Мохамед Салах

Од:
До кого (е-маил):
Порака: