ВМРО-ДПМНЕ: Главна мисија на Русковска е ЗАЕВ КОЈ НАРАЧУВАШЕ ПРЕСУДИ ДА НЕ ЗАВРШИ ЗАД РЕШЕТКИ


Зоран Заев е на чело на рекетарската банда која три години ја пустошеше македонската држава Зоран Заев го уништи правниот систем во државата. Тој од позицијата ...
| | веќе видена | слични
9 копии

СДСМ се исплашени од пораз како никогаш до сега. Како наближува 12-ти април, така расте и нивната нервоза. Палењето и фарбањето на билборди е само доказ дека ...
| | веќе видена | слични

Палењето и фарбањето на билборди е само доказ дека се во страшна паника и не сакаат граѓаните да ја видат реалноста. Полицијата потврди дека билбордот во Ѓорче ...
| | веќе видена | слични

Во врска со кампањата и наводите за палење на билборди нарачи од ВМРО-ДПМНЕ, на кои тој е прикажан со чанта „Луј Витон“, лидерот на СДСМ Зоран Заев истакна ...
| | веќе видена | слични

Извесниот Сенат Вели, кого одредени медиуми го посочија дека е лицето кое уништувало билборд со предизборна порака од опозицијата во скопски Ѓорче Петров, ги ...
| | веќе видена | слични

Вчера вечер билборди со ликот на лидерот на СДСМ, Зоран Заев, заедно со слика од торба „Луј витон“ и со дел од ПИ-мерките за случајот „Поткуп“ се запалени на ...
| | веќе видена | слични

Билборди на кои се наоѓа ликот на претседателот на СДСМ, Зоран Заев и торбата „Луј Витон“ се уништени на различни локации. За претседателот на ВМРО-ДПМНЕ ...
| | веќе видена | слични

Повеќе билборди ширум државата на кои се наоѓа ликот на Зоран Заев и торбата Луј Витон се уништени само неколку дена по нивното поставување. Очигледно е дека ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

НОВИ СМРТНИ СЛУЧАИ ВО МАКЕДОНИЈА ОД КОРОНАВИРУСОТ Пет пациенти се починати, од Куманово, од Лабуништа, Челопек, Штип, изјави министерот за здравство, Венко ...
сите 613 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 191 | | | веќе видена

Венко Филипче, министерот за здравство, објави дека во последните 24 часа починати се петмина од корона вирусот, од кој четворица на Клиниката за инфективни ...
сите 203 | | | веќе видена

Македонија е во многу тешка состојба, тоа е резултат и на пандемијата, но и на неснаоѓањето на надлежните и одговорни лица. Во овие тешки моменти потребни се ...
сите 213 | | | веќе видена

Почина 80 годишна жена од Штип на Клиниката за Инфективни болести во Скопје. Жената која ја загуби битката со коронавирусот најпрвин се лекуваше на штипското ...
сите 206 | | | веќе видена

Угостителите од сите градови во земјата кои по стапувањето на сила на уредбата на државата и мерките за заштита од вирусната инфекција не работат, соопштија ...
сите 385 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: Главна мисија на Русковска е ЗАЕВ КОЈ НАРАЧУВАШЕ ПРЕСУДИ ДА НЕ ЗАВРШИ ЗАД РЕШЕТКИ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: