Момче силувало малолетничка

6 копии

Деветнаесетгодишна жена од радовишко село пријавила дека од 26.02. до 02.03.2020 година нејзиниот свекор (очув на нејзиниот сопруг), Т.Б.(67) во семејната куќа ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Вчера вечер било пријавено дека во домот на кавадаречанец, соседот со секира дошол во неговиот дом и му се заканувал. Според пријавеното во 20 часот и 30 ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии
повеќе

Останато

Посебен режим на работа се воведува од денеска на Гинеколошко-акушерското одделение во Општата болница Куманово, објавија од болницата.– Поради вонредната ...
сите 335 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче на денешната прес-конференција наведе дека публикациите покажуваат дека смртноста кај пациентите кои се поставени на ...
сите 237 | | | веќе видена

Ги повикувам граѓаните на Куманово, како и во другите градови на земјата, да прифатат дека сега е најважно да ги почитуваме мерките. Бидете уверени дека ако го ...
сите 194 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Штип поднесе Предлог за издавање казнен налог против едно лице за кривично дело – Непостапување според здравствените прописи за ...
сите 229 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги известува сите земјоделци кои не се евидентирани во Единствениот регистар на земјоделски ...
сите 100 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ Зоран Заев денеска се сретна со министерот за надворешни работи и трговија на Република Унгарија, Петер Сијарто На средбата, на која се ...
сите 83 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Момче силувало малолетничка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: