МАНИЈАК НАПАЃА ДЕВОЈКИ ПО ЛИФТОВИ! Се самозадоволувал пред очите на 25-годишна девојка, едвај се спасила

На 26.02.2020 во 00.10 часот во СВР Скопје, 25-годишна девојка од Кавадарци пријавила дека на 25.02.2020 околу 22.00 часот во лифт во зграда на ул.„Мито ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Вчера вечер било пријавено дека во домот на кавадаречанец, соседот со секира дошол во неговиот дом и му се заканувал. Според пријавеното во 20 часот и 30 ...
| | веќе видена | слични
5 копии
4 копии

Деветнаесетгодишна жена од радовишко село пријавила дека од 26 февруари до 2 март година нејзиниот свекор (очув на нејзиниот сопруг), Т.Б.(67) во семејната ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Додека сега се вртат телефони за да се види зошто почината од струшко не била примена на Инфективното одделение во охридската болница, постои еден друг ...
сите 193 | | | веќе видена

Средства за заштита има доволно. Имавме доволно количина и на маски и на раквици и на заштитна опрема и ги имаме и сега. Факт е дека тие маски, таа заштитна ...
сите 469 | | | веќе видена

-Апсолутно не се доцни со мерките за спас на економијата. Ние ќе ги објавиме мерките во моментот кога ќе бидат финализирани, значи сега за ден, два, три ќе ...
сите 115 | | | веќе видена

Во хотелот „Монтенегро“ кај Велес од синоќа престојуваат во карантин 42 македонски државјани кои престојувале во Малта, а кои вчера попладнето беа вратени во ...
сите 133 | | | веќе видена

Претседателот на Хрватска Зоран Милановиќ рече дека државата треба да испрати економски јасна порака за бората против епидемијата на коронавирус , дека секој ...
сите 256 | | | веќе видена

Го одврзаа ли ќесето бизнисмените блиски до власта за справување со кризата од корона вирусот? Или уште подиректно дали, како и колку пари дадоа на пример ...
сите 240 | | | веќе видена

Нова герила акција, овој пат пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ. Пред „белата палата“ во Центарот на Скопје се појави Компас на кој стрелките се насочени кон ЕУ и ...
сите 135 | | | веќе видена

Земјите членки конечно се согласија за почеток на преговори со Северна Македонија. Ова не е само уште една одлука на ЕУ, ова е одлука за почеток на преговорите ...
сите 432 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

МАНИЈАК НАПАЃА ДЕВОЈКИ ПО ЛИФТОВИ! Се самозадоволувал пред очите на 25-годишна девојка, едвај се спасила

Од:
До кого (е-маил):
Порака: