Уапсен скопјанец за семејно насилство и напад на полициски службеници

2 копии
4 копии

На 03.03.2020 во 17: 10 часот, полициски службеници од Полициската станица Кочани на место викано „Кула“ во атар на село Чешиново, Кочанско, го лишиле од ...
| | веќе видена | слични

Маж од Кочани бил уапсен откако бил фатен како се обидува да запали стрниште во нива, а потоа и се заканувал на полициски службеници. -Вчера во 17:10 часот, ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
2 копии

На бул.„Филип Втори Македонски“ во Скопје, вчера околу пладне полициски службеници од Единицата за интервентна полиција го лишиле од слобода Е.Ш.(31) од с. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Новиот објект за хирургија во Охрид ќе функционира како болница за заразени од коронавирус, а во Куманово ќе се прави стручна проценка дали да се воведе ...
сите 182 | | | веќе видена

Со честитика за членството на Македонија во НАТО, американската амбасадорка во Алијансата Кеј Белји Хачисон во интервју за Телма порачува дека станувајќи 30-та ...
сите 301 | | | веќе видена

Новинарот Фуркан Салиу разговараше со девојката од Штип, жртва на насилничкото однесување на две млади млади момчиња. Во разговор со новинарот, младата ...
сите 85 | | | веќе видена

Едно лице од Битола и две лица од Прилеп во изминатите 24 часа на територија на СВР Битола го прекршиле полицискиот час. Лицето од Битола кое што го прекршило ...
сите 507 | | | веќе видена

Прилепчанецот Рубин Лефтер кој работи во Судот реши јавно да објави дека е заразен од корона и оти е хоспитализиран во прилепската болница. Тој бара и сите кои ...
сите 246 | | | веќе видена

Министерството за здравство информираше дека негативен на Ковид-19 е резултатот на бебето родено на 30-ти март на Клиниката за гинекологија и акушерство во ...
сите 118 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Уапсен скопјанец за семејно насилство и напад на полициски службеници

Од:
До кого (е-маил):
Порака: