КАЈ ДА ОТВОРИШ ВО ТЕТОВО - наоѓаш марихуана

3 копии
4 копии

Во текот на вчерашниот ден, 44-годишен жител на село Криволак, неготинско, пријавил дека ја нема неговата 16-годишна ќерка.Како што истакнал тој, таа се ...
| | веќе видена | слични
14 копии
5 копии
2 копии
повеќе

Останато

Mинистерот за здравство Венко Филипче објави на својот фејсбук-профил табела со регистрираните случаи на коронавирус во земјава во втората половина на март, ...
сите 530 | | | веќе видена

Северна Македонија стана 30-та земја-членка на НАТО. Кои се бенефитите од пристапувањето, за земјата и за НАТО? Ова е голем ден, историски ден за Северна ...
сите 261 | | | веќе видена

На денешната прес конференција министерот за здравство Венко Филипче, информираше дека се утврдени пропусти во охридската болница, што ги утврдила истрагата во ...
сите 150 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Штип до Основниот суд поднесе Предлог за издавање казнен налог против едно лице за кривично дело – Непостапување според ...
сите 283 | | | веќе видена

Само шест граѓани ја прекршиле наредбата за движење во определен период на подрачјето на СВР-Струмица изминатото деноноќие, соопштија денеска од полицијата. Од ...
сите 361 | | | веќе видена

Како дополнување на системот на центрите за јавно здравје кои земаат примероци за тестирање за коронавирус од утре почнуваат со работа мобилните екипи. ...
сите 160 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

КАЈ ДА ОТВОРИШ ВО ТЕТОВО - наоѓаш марихуана

Од:
До кого (е-маил):
Порака: