ВМРО – ДПМНЕ : Заев фатен како диктира пресуди, со Јово сум близок, Катица знае дека треба да паднат предметите


Факти на денот: 1. Зоран Заев фатен во криминал диктира пресуди на Врховен суд. 2. Зоран Заев тргувал со 8-те пратеници, фатен како им ветува паѓање на случаи. ...
| | веќе видена | слични

СДСМ откако дојде на власт донесе само беда и сиромаштија. Граѓаните веќе не му веруваат на СДСМ, бидејќи знае се што ќе вети нема да исполни. Единствени ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Бројчаникот на Триумфална да ги броеше лагите коишто секој ден излегуваат од устата на Заев, досега ќе прегореше. Во безидејната СДСМ се е во знак на милиони ...
| | веќе видена | слични

Единствени вработувања кои СДСМ ги отвори се непотистичките и партиските вработувања во државната администрација, за која претходно велеа дека е пренатрупана. ...
| | веќе видена | слични

Граѓаните повеќе не веруваат во лагите на СДСМ. Истите лаги кои ги користеа на минатите избори овој пат нема да им поминат граѓаните видоа дека СДСМ се ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Толку се очајни што ги вклучија слугите да му помагаат на Заев. Демек, така ќе направеле некаков “смут”, а народот немало тоа да го примети, вели Игор Јанушев ...
| | веќе видена | слични

А, колку се нервозни се гледа и во тоа што секојдневно пуштаат мегафони да трубат стари песни. Целта им е се, ама буквално се да извалкаат само за да се спасат ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Патолошкиот лажго и криминалец Зоран Заев е истрошен и исплашен политичар кој знае дека ќе треба да одговара пред граѓаните и законите на Република Македонија. ...
| | веќе видена | слични

Заев е исплашен затоа што ќе треба да одговара за разнебитувањето на државата, економијата правосудството, но и затоа што го погази достоинството на граѓаните ...
| | веќе видена | слични

На вчерашниот ТВ дуел кај Зоран Заев се виде еден истрошен и исплашен политичар кој треба да одговара за стореното и знае дека ќе одговара. Вчера видовме блед ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Северна Македонија стана 30-та земја-членка на НАТО. Кои се бенефитите од пристапувањето, за земјата и за НАТО? Ова е голем ден, историски ден за Северна ...
сите 226 | | | веќе видена

И покрај тоа што вчера ДЗСИ утврди прекршувања во работата на дежурниот лекар Инфективното одделение од Охрид тврди дека 66 годишната пациентка од струшко која ...
сите 158 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче, вечерва одговори дека поранешната директорка на Кожната клиника е пуштена на домашно лекување од Клиниката за инфективни ...
сите 194 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев, по денешните економски мерки што ги објави Владата искоментира дека сепак поголемиот дел од неговите предлози биле ...
сите 302 | | | веќе видена

Здравствени власти ги зајакнуваат капацитетите на Инфективната клиника, каде веќе дел од расположливите кревети се пополнети. Со помош на Армијата се ...
сите 233 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Гостивар поднесе предлози за издавање казнен налог против девет лица за непостапување според здравствените прописи за време на ...
сите 291 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО – ДПМНЕ : Заев фатен како диктира пресуди, со Јово сум близок, Катица знае дека треба да паднат предметите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: