Внимание: Роналдо против Спал ќе го одигра 1.000-тиот професионален меч!!!


ЦР7 или Кристијано Роналдо утре може да влезе во фудбалската историја. Имено тој, се разбира ако игра, на дуелот со Спал, во рамките од 25.коло во Серија А, ќе ...
| | веќе видена | слични

Прво го поздравија „својот“ Синиша Михајловиќ, а потоа и го победија со 2:0. Тоа е тој Лацио. Некогашниот фудбалер на „лацијалите“ беше дочекан со подароци, но ...
| | веќе видена | слични

Екипата на Лацио славеше над Болоња со 2-0 и дојде до првото место во италијанската Серија А. Лацијалите имаат одиграно еден натпревар повеќе од Јувентус и два ...
| | веќе видена | слични

Составот од Рим продолжи со блескавите изданија во „Серија А“ каде ја запиша третата победа во низа во најсилниот фудбалски шампионат во Италија, овој пат ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Во Куманово досега се регистирани 85 случаи на заболени лица од коронавирус. Само во текот на вчерашниот ден се забележани 23 нови случаи. Општина Куманово ...
сите 588 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 192 | | | веќе видена

Европската унија подготвува економски план за развој на земјите од Западен Балкан што ќе биде претставен на Самитот ЕУ-Западен Балкан што треба да се одржи во ...
сите 229 | | | веќе видена

Адмиралот Џејмс Фого, командант на Здружената команда на НАТО во Неапол, и посака добредојде на нашата земја. -Ми претставува голема чест да и посакам ...
сите 325 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Внимание: Роналдо против Спал ќе го одигра 1.000-тиот професионален меч!!!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: