НБА Топ 10: Ембид го измести ДиАндре, супер цепелин на Динвиди и Џордан (ВИДЕО)

Зад нас се уште шест средби во НБА лигата, а од нив беа избрани најдобрите потези на денот. Местото број еден резервирано за дуото на Бруклин Нетс, Динвиди и ...
| | веќе видена | слични

Најсилната лига на светот НБА ни донесе седум дуели на кои актерите имаа што да покажат пред противниците и секако преполните арени. Стандардно се бираат ...
| | веќе видена | слични

Во кошаркарската Евролига се одигра ново коло или поточно 25-тото, а од истото без извлечени најдобрите, најмагичните, најтрактивните потези на актерите ширум ...
| | веќе видена | слични

Петочната програма во НБА лигата донесе девет натпревари, а најтрактивниот потег го направи ѕвездата на Вашингтон Визардс, Бредли Бил. Бил имаше моќно забивање ...
| | веќе видена | слични

Останато

Охрид, 3. април 2020 (Inpress) – Семејството на почината 37-годишна родилка Фатиме Бајрам од Охрид обвинува дека дежурните гинеколози од охридската болница не ...
сите 262 | | | веќе видена

Министерството за здравство како невистинити ги оцени информациите што ги сподели во интервју за Канал 5 телевизија претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан ...
сите 162 | | | веќе видена

Новиот објект за хирургија во Охрид ќе функционира како болница за заразени од коронавирус, а во Куманово ќе се прави стручна проценка дали да се воведе ...
сите 288 | | | веќе видена

Адмиралот Џејмс Фого, командант на Здружената команда на НАТО во Неапол, и посака добредојде на нашата земја. -Ми претставува голема чест да и посакам ...
сите 91 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

НБА Топ 10: Ембид го измести ДиАндре, супер цепелин на Динвиди и Џордан (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: