Подарете можност за СРЕЌА ПЛУС и вратете се со еко скутер од 10-тиот Саем за венчавки

3 копии

Трендот за дарување – СРЕЌА ПЛУС, не води на 10тиот – јубилеен Саем за венчавки, каде веќе традиционално, Државна лотарија нуди можности за купување подарок ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Минатиот викенд беше во знакот на 10-от Саем за венчавки што се одржа во хотелот Александар Палас, каде голем интерес предизвика раскошната бела соба на ...
| | веќе видена | слични

Првиот отворен ден за посетители на 10. Саем на венчавки е веќе во полн ек. Белата соба на Елена Лука со сиот свој раскош и убавина, ги шармира идните невести ...
| | веќе видена | слични

Со модна ревија на венчаници од повеќе домашни дизајнери и модни куќи, вечерва беше отворен 10. по ред Саем на венчавки во хотелот Александар Палас, кој утре и ...
| | веќе видена | слични

Останато

На свечена церемонија со кревање на знамето на Северна Македонија, вчера во седиштето на НАТО во Брисел се означи официјалното пристапувањето на земјава во ...
сите 258 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче, вечерва одговори дека поранешната директорка на Кожната клиника е пуштена на домашно лекување од Клиниката за инфективни ...
сите 115 | | | веќе видена

Цела недела измина, а нема ниту збор од министрите и функционерите на Зоран Заев за предлогот тие целосно да се откажат од платите во овие тешки месеци и да ...
сите 419 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Струга до Основниот суд во Струга поднесе предлог за издавање казнен налог против две лица, државјани на Република Албанија, ...
сите 268 | | | веќе видена

Во август 2016 година, скопските села Стајковци, Смилковци, Арачиново и други помали населени места беа поплавени од обилни врнежи од дожд. Поплавите однесоа ...
сите 191 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Подарете можност за СРЕЌА ПЛУС и вратете се со еко скутер од 10-тиот Саем за венчавки

Од:
До кого (е-маил):
Порака: