Лоши вести за Клоп – се повреди капитенот


Челниците на Барселона го составуваат планот за идната фудбалска сезона. Каталонскиот клуб мака мачи со напаѓачите. Дембеле е повреден, а Суарез нскоро ќе ...
| | веќе видена | слични

„Каталонците“ се во потрага на нов напаѓач како замена за Луис Суарез и раководството на клубот е пред голема одлука, дали да го ангажираат Лаутаро Мартинез од ...
| | веќе видена | слични

Луис Суарез ќе биде надвор од терените поради повреда речиси до крајот на оваа сезона. Токму поради неговата повреда, но и повредата на Усман Дембеле, Барса ...
| | веќе видена | слични

Барселона на крајот на оваа сезона сигурно ќе направи промени во играчкиот кадар, особено промени ќе претрпи нападот. Луис Суарез е на залаезот на својата ...
| | веќе видена | слични

Барселона сигурно ќе направи некои измени во играчкиот кадар на крајот на оваа сезона, а тоа особено важи за нападот. Каталонскиот клуб е во голема неволја ...
| | веќе видена | слични

Ливерпул би можел да остане без титула во Премиерлигата доколку дојде до откажување на натпреварите поради опасноста од коронавирусот. Тимот на Јирген Клоп има ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 191 | | | веќе видена

Стабилна е безбедносната состојба на подрачјето на општините Дебар и Центар Жупа, каде е прогласена кризна состојба. Во рамките на предвидените мерки во ...
сите 526 | | | веќе видена

Лидерот на СДСМ Зоран Заев денеска оствари средба со унгарскиот министер за надворешни работи Петер Сијарто кој беше на еднодневна посета на нашата земја и ...
сите 213 | | | веќе видена

Денеска во просториите на Општина Куманово се одржа состанок на Општинскиот штаб за заштита и спасување во врска со превземање на активности и мерки од ширење ...
сите 201 | | | веќе видена

Почина 80 годишна жена од Штип на Клиниката за Инфективни болести во Скопје. Жената која ја загуби битката со коронавирусот најпрвин се лекуваше на штипското ...
сите 206 | | | веќе видена

Владата врз основа на сите анализи развива стратегии и сценарија што значат и краткорочно и долгорочно планирање. Краткорочни се оние што ги носиме и се, пред ...
сите 464 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лоши вести за Клоп – се повреди капитенот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: