Тре Јанг со маестрална партија го сруши Мајами (ВИДЕО)


Зион Вилијамсон ги продолжи феноменалните игри во НБА, рушејќи нови рекорди и водејќи го Њу Орлеанс цврсто кон доигрувањето. Извонредниот 19-годишник во ...
| | веќе видена | слични

Четири меча беа на програмата во НБА лигата, мечеви на кои честа ја спасија играчите на Лос Анџелес Лејкерс кои триумфираа на пресметката против Голден Стејт ...
| | веќе видена | слични

Екипата на Лос Анџелес Лејкерс без никакви проблеми го реши гостувањето во Сан Франциско кај актуелниот вицешампион Голден Стејт Вориорс со 116-86. Ова беше ...
| | веќе видена | слични

Лејкерси ноќеска славеа убедливо на гостувањето кај Голден стејт со 116:86 иако за лидерот на Западот не играше главната ѕвезда Леброн Џејмс. Затоа тука беше ...
| | веќе видена | слични
4 копии

„Езерџиите" и без својата прва ѕвезда Леброн Џејмс беа пресилни за Голден Стејт и славеа на гостувањето во Сан Франциско со убедливи 86-116.Голден Стејт беше ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Охрид, 3. април 2020 (Inpress) – Семејството на почината 37-годишна родилка Фатиме Бајрам од Охрид обвинува дека дежурните гинеколози од охридската болница не ...
сите 262 | | | веќе видена

Министерството за здравство како невистинити ги оцени информациите што ги сподели во интервју за Канал 5 телевизија претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан ...
сите 162 | | | веќе видена

Новиот објект за хирургија во Охрид ќе функционира како болница за заразени од коронавирус, а во Куманово ќе се прави стручна проценка дали да се воведе ...
сите 288 | | | веќе видена

Македонија 2025, невладината организација во која членуваат бизнисмени од дијаспората и менаџери од државава, во осврт на новит сет мерки од Владата денеска ...
сите 152 | | | веќе видена

Адмиралот Џејмс Фого, командант на Здружената команда на НАТО во Неапол, и посака добредојде на нашата земја. -Ми претставува голема чест да и посакам ...
сите 91 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тре Јанг со маестрална партија го сруши Мајами (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: