Орландо Блум се посрамоти, погрешно го истетовира името на синот ФОТО

Холивудската ѕвезда Орландо Блум им се пофали на фановите на Инстаграм со нова, необична тетоважа и ги замоли да откријат што таа значи. Не помина многу време ...
| | веќе видена | слични

Актерот Орландо Блум ја имаше најслатката придружба на модното шоу „Хуго Бос“ на Модната недела во Милано. Наместо свршеницата Кети Пери, тој со себе го зеде ...
| | веќе видена | слични

Актерот Орландо Блум (43) решил да му посвети тетоважа на својот син Флин, па неговото име си го испишал на раката и тоа користрејќи ги буквите од Морзеова ...
| | веќе видена | слични

Останато

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 191 | | | веќе видена

СВР-Струмица вчера поднесе 29 кривични пријави за прекршување на забраната за движење, од кои 25 пријави за 27 лица се поднесени до ОЈО Струмица и две пријави ...
сите 530 | | | веќе видена

Лидерот на СДСМ Зоран Заев денеска оствари средба со унгарскиот министер за надворешни работи Петер Сијарто кој беше на еднодневна посета на нашата земја и ...
сите 213 | | | веќе видена

Почина 80 годишна жена од Штип на Клиниката за Инфективни болести во Скопје. Жената која ја загуби битката со коронавирусот најпрвин се лекуваше на штипското ...
сите 206 | | | веќе видена

Угостителите од сите градови во земјата кои по стапувањето на сила на уредбата на државата и мерките за заштита од вирусната инфекција не работат, соопштија ...
сите 405 | | | веќе видена

Над 100.000 хируршки интервенции, 700.000 реализирани прегледи и над 16.500 новородени бебиња и детски насмевки ја одбележаа деценијата зад нас, во која над ...
сите 68 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Орландо Блум се посрамоти, погрешно го истетовира името на синот ФОТО

Од:
До кого (е-маил):
Порака: