Агентот потврди: Тиаго Силва може да се врати во Милан


Златан Ибрахимовиќ е подготвен да ја продолжи авантурата на Сан Сиро, Швеѓанецот бара да биде креиран поконкурентен тим, во Милан би можел да се врати уште ...
| | веќе видена | слични

Маурицио Сари откако седна на клупата на италијанскиот шампион, Јувентус, постојано е мета на критики како на медиумите така и на навивачите на „старата дама“ ...
| | веќе видена | слични

Jувентус вчера изгуби од Лион со 1:0 во првиот натпревар од осминафиналето во Лигатан а шампионите. Италијанскиот шампион одигра слаб натпревар и скоро и да не ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Охрид, 3. април 2020 (Inpress) – Семејството на почината 37-годишна родилка Фатиме Бајрам од Охрид обвинува дека дежурните гинеколози од охридската болница не ...
сите 262 | | | веќе видена

Министерството за здравство како невистинити ги оцени информациите што ги сподели во интервју за Канал 5 телевизија претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан ...
сите 162 | | | веќе видена

Новиот објект за хирургија во Охрид ќе функционира како болница за заразени од коронавирус, а во Куманово ќе се прави стручна проценка дали да се воведе ...
сите 288 | | | веќе видена

Бројот на заразените од Ковид-19 во светот уште завчера ја надмина бројката од еден милион. Според податоци од синоќа, во САД се евидентирани повеќе од 270.000 ...
сите 604 | | | веќе видена

Адмиралот Џејмс Фого, командант на Здружената команда на НАТО во Неапол, и посака добредојде на нашата земја. -Ми претставува голема чест да и посакам ...
сите 91 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Агентот потврди: Тиаго Силва може да се врати во Милан

Од:
До кого (е-маил):
Порака: