ВМРО-ДПМНЕ: Заев да одговори што разговарал со Катица Јанева на средбата во Премиерската вила


Заев не негира дека имало средби во премиерската резиденција на Водно, но останува непознато за што разговарале со Катица Јанева, велат од ВМРО-ДПМНЕ. Од ...
| | веќе видена | слични
6 копии
5 копии

Зоран Заев го уништи правниот систем во државата. Тој од позицијата премиер диктирал одлуки на Врховниот суд и Катица Јанева која како тогашен прв човек на СЈО ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Изминатите три години Русковска работеше исклучиво по насоките на Зоран Заев. Невини луѓе сместуваше во затвор само заради тоа што први го кренаа гласот против ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Заев е исплашен од сопствениот народ кој вечерва чекореше за право, правда и крај на криминално рекетарската банда. Паниката на Бихаќка е голема. свесни се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Словенечката телевизија Нова24ТВ се заинтересира за астрономските трошоци што ги создадоа владините институции во Македонија за набавка на бадеми, ореви и ...
| | веќе видена | слични

Српската фирма „Корковадо“ демантира дека министерството за одбрана од кај нив купило поскапа машина „Грејдер“ од таа што се нуди и продава во Србија. Оттаму ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче на денешната прес-конференција информираше дека на Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби починал маж од ...
сите 644 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 193 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денес ќе одржи билатерална средба со Петер Сијарто, министер за надворешни работи на Унгарија, со чија посета во ...
сите 181 | | | веќе видена

Неверојатни сцени во Хрватска – една жена (65) не им кажала на лекарите дека била на роденден каде гостинка била заразена со коронавирус, па кога дошла на ...
сите 186 | | | веќе видена

Мажот е татко на инфицирано лице кое пред неколку дена е примено во ЈЗУ Општа болница Велес откако останатите членови на семејството се изолирани во домашни ...
сите 300 | | | веќе видена

На дебатата најавени се обраќања на претседателот на државата Стево Пендаровски, техничкиот премиер Оливер Спасовски и шефот на канцеларијата за врски на НАТО ...
сите 224 | | | веќе видена

Каматните стапки на банките нема да смеат да бидат повисоки од 5,75 отсто. Ова произлегува од Уредбата со законска сила што Владата ја усвоила во четвртокот ...
сите 509 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: Заев да одговори што разговарал со Катица Јанева на средбата во Премиерската вила

Од:
До кого (е-маил):
Порака: