Што вели хороскопот за бракот: Кој хороскопки знак ви треба, а од кој да бегате?!

Некој е повеќе посветен на кариерата, други пак на семејството, некои забораваат на нежност во бракот, а некои дејствуваат на страна. Дознајте каков е вашиот ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Можете да добиете добар совет од срана на некој пријател. Можете слободно да се потпрете на блиските лица. Ќе се појави некое ново ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Нема потреба да се плашите бидејќи универзумот никогаш не ви приредува ситуации со кои не можете да се справите. Периодот од денес до крајот на март нуди многу ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Што ни носат ѕвездите во првиот месец од пролетта? Овен Планетарниот распоред во текот на март ги поддржува заедничките интереси и партнерски односи. Она околу ...
| | веќе видена | слични

Овен Работа – Ако за некој месец не можеме да кажеме ништо лошо што се однесува на професионално поле, тогаш тоа е овој месец. Што и да се обидете, колку и да ...
| | веќе видена | слични

Од изненадување со појадок во кревет, купување цвеќиња или друг неочекуван подарок, има стотици начини да му покажете на партнерот колку го сакате. Ова се ...
| | веќе видена | слични

Секоја личност има нешто од кое најмногу се плаши. Без разлика дали е страв од непознатото или загуба на саканата личност, стравот е секогаш присутен кај секој ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче на својот официјален фејсбук профил наведе дека иако е сѐ уште рано било што да заклучуваме, линеарниот раст на заболени ...
сите 660 | | | веќе видена

На свечена церемонија со кревање на знамето на Северна Македонија, вчера во седиштето на НАТО во Брисел се означи официјалното пристапувањето на земјава во ...
сите 256 | | | веќе видена

Финансиска подршка на погодени од кризата правни субјекти, работодавачи од приватниот сектор за месеците април и мај 2020 година, со износ на минимална плата ...
сите 325 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче, вечерва одговори дека поранешната директорка на Кожната клиника е пуштена на домашно лекување од Клиниката за инфективни ...
сите 39 | | | веќе видена

Според прогнозите на италијанскиот Институт Ејнауди за економија и финансии, епидемијата на новиот коронавирус во Италија би завршила до 5 мај.Епидемиолошкото ...
сите 701 | | | веќе видена

Во август 2016 година, скопските села Стајковци, Смилковци, Арачиново и други помали населени места беа поплавени од обилни врнежи од дожд. Поплавите однесоа ...
сите 142 | | | веќе видена

Како дополнување на системот на центрите за јавно здравје кои земаат примероци за тестирање за коронавирус од утре почнуваат со работа мобилните екипи. ...
сите 67 | | | веќе видена

Секој граѓанин ќе може да пријави доколку забележи угостителски објекти кои работат или, пак, зголемување на цените на основните производи. Како што информира ...
сите 85 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Што вели хороскопот за бракот: Кој хороскопки знак ви треба, а од кој да бегате?!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: