Претседателот на Атлетико: „Енфилд“ е многу стар, ако има технички преглед од УЕФА…..


Диего Симеоне нагласи дека никогаш во животот не видел пречек каков што приредија фановите на Атлетико Мадрид пред мечот со Ливерпул во Лигата на шампионите, ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на англискиот фудбалски премиерлигаш Ливерпул објави профит од 42 милиони фунти пред даноците и рекорден промет од 533 милиони фунти за сезоната ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Црвените" денеска ги објавиja финансиските резултати за сезоната 2018/19, Ливерпул забележал рекордни приходи од 533 милиони фунти како и профит пред ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Sвездата на Ливерпул, Виргил ван Дајк, го остави разочаран играчот на Вест Хем, Томас Сосек, кој по играта во понеделникот побара да размени дрес со него. По ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во последното деноноќие бројот на заразени повторно се зголеми. Од Комисијата за заразни болести која се уште држи состанок, за Фактор потврдуваат дека бројот ...
сите 728 | | | веќе видена

Хрватскиот завод за јавно здравје објави детални препораки за одржување на свадби кои од неодамна повторно се дозволени во Хрватска. Дел од препораките се ...
сите 300 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Претседателот на Атлетико: „Енфилд“ е многу стар, ако има технички преглед од УЕФА…..

Од:
До кого (е-маил):
Порака: