Претседателот на Атлетико: „Енфилд“ е многу стар, ако има технички преглед од УЕФА…..


Диего Симеоне нагласи дека никогаш во животот не видел пречек каков што приредија фановите на Атлетико Мадрид пред мечот со Ливерпул во Лигата на шампионите, ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на англискиот фудбалски премиерлигаш Ливерпул објави профит од 42 милиони фунти пред даноците и рекорден промет од 533 милиони фунти за сезоната ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Црвените" денеска ги објавиja финансиските резултати за сезоната 2018/19, Ливерпул забележал рекордни приходи од 533 милиони фунти како и профит пред ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Sвездата на Ливерпул, Виргил ван Дајк, го остави разочаран играчот на Вест Хем, Томас Сосек, кој по играта во понеделникот побара да размени дрес со него. По ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Подобро сите да стиснеме заби два месеци, со цел секој да може да има приход, отколку да се доведе во прашање генералната исплата на платите. Вака лидерот на ...
сите 567 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче на денешната прес-конференција нагласи дека системот не потфрлил во однос на заштитата на здравјето на медицинскиот ...
сите 557 | | | веќе видена

Нова герила акција, овој пат пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ. Пред „белата палата“ во Центарот на Скопје се појави Компас на кој стрелките се насочени кон ЕУ и ...
сите 134 | | | веќе видена

Земјава најверојатно во јуни ќе ги стартува преговорите со Европската Унија. Во интервјуто за Фактор, претседателот на СДСМ, Зоран Заев, зборуваше за тоа какви ...
сите 399 | | | веќе видена

Граѓаните се загрижени бидејќи Владата нема јасен план и стратегија за справување со економскмите последици како резултат на пандемијата на коронавирусот, ...
сите 127 | | | веќе видена

Една од жртвите е 31 годишен скопјанец. Нови 18 заразени во државата. Министерот Филипче предупредува дека бројките на заразени и жртви ќе растат. Директорката ...
сите 299 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Претседателот на Атлетико: „Енфилд“ е многу стар, ако има технички преглед од УЕФА…..

Од:
До кого (е-маил):
Порака: