(Видео) Старец натепа разбојник кој сакаше да го ограби


Останато

Иван Огненовски, првиот пациент кај нас на кој вчера му беше трансплантирано срце од донор е во буден и е во стабилна состојба, објави вчера министерот за ...
сите 298 | | | веќе видена

За уништувањето на здравствениот систем виновни се сите партии кои управувале со државата, но мора да се стави крај на тоа, на криминални тендери, директори ...
сите 195 | | | веќе видена

Проект на учениците од седмо и од деветто одделение од ООУ,,Владо Тасевски“ во Скопје во чест на св. Кирил и Методиј Во чест на сесловенските просветители ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Старец натепа разбојник кој сакаше да го ограби

Од:
До кого (е-маил):
Порака: