Кочанчанец се обидел да смени фалсификувани евра ва менувачница

5 копии
2 копии
2 копии

На 25.02.2020 во 21:55 часот, полициски службеници од Полициската станица Делчево го лишиле од слобода К.Ѓ.(27) од Делчево поради тоа што, под дејство на ...
| | веќе видена | слични

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Неготино, поднесе кривична пријава против 32-годишниот Д.К. од Неготино, поради постоење основи на сомнение ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Охрид, 3. април 2020 (Inpress) – Семејството на почината 37-годишна родилка Фатиме Бајрам од Охрид обвинува дека дежурните гинеколози од охридската болница не ...
сите 262 | | | веќе видена

Министерството за здравство како невистинити ги оцени информациите што ги сподели во интервју за Канал 5 телевизија претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан ...
сите 162 | | | веќе видена

Новиот објект за хирургија во Охрид ќе функционира како болница за заразени од коронавирус, а во Куманово ќе се прави стручна проценка дали да се воведе ...
сите 288 | | | веќе видена

Властите во Италија соопштија дека во последните 24 часа регистрирани се 766 смртни случаи од коронавирусот.Покрај тоа, евидентирани се и 4.585 новозаразени, ...
сите 603 | | | веќе видена

Адмиралот Џејмс Фого, командант на Здружената команда на НАТО во Неапол, и посака добредојде на нашата земја. -Ми претставува голема чест да и посакам ...
сите 91 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кочанчанец се обидел да смени фалсификувани евра ва менувачница

Од:
До кого (е-маил):
Порака: