Чулев: Воопшто не размислувам за оставка


2 копии

„Почитувани, СДСМ во паника од поразот на 12 април спроведува партизација во образованието спротивно на законите. Во ООУ „Блаже Конески“ во Прилеп директорите ...
| | веќе видена | слични

Останато

Основното јавно обвинителство Скопје денеска поднесе 38 предлози за казнени налози против вкупно 43 лица за непостапување според здравствените прописи за ...
сите 255 | | | веќе видена

Болницата Плодност Битола преку соопштение објавено на социјалните мрежи информира за нови позитивни случаи на коронавирус. Ковид-19 е утрден кај двајца ...
сите 232 | | | веќе видена

Иселениците од земјава од организацијата Македонија2025 даваат свои предлози како домашните власти треба да се справат со економските последици предизвикани од ...
сите 429 | | | веќе видена

Новиот објект за хирургија во Охрид ќе функционира како болница за заразени од коронавирус, а во Куманово ќе се прави стручна проценка дали да се воведе ...
сите 283 | | | веќе видена

Во однос на објавите во дел од медиумите за бројот на позитивни случаи од тестираните пациенти во Систина, Министерството за здравство го појаснува следното. ...
сите 70 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Чулев: Воопшто не размислувам за оставка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: