Нова вештачка трева на полетувалиштето на Мечкин Камен

Како што информираат од крушевската локална самоуправа двојно поголемата вештачка трева ќе ја замени старата поставена пред две години и освен подобрувањето на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Димче Арсовски денеска во изјава за медиуми истакна дека во Македонија нема правда и дека ако ја имаше истата тогаш денеска на ...
сите 729 | | | веќе видена

За уништувањето на здравствениот систем виновни се сите партии кои управувале со државата, но мора да се стави крај на тоа, на криминални тендери, директори ...
сите 157 | | | веќе видена

Коронавирусот не ги плаши жителите на Шуто Оризари. Во оваа скопска населба раздвижено е и за време на полицискиот час. Дел од жителите велат дека короната е ...
сите 291 | | | веќе видена

Етика за млади Луѓето ги слават оние што му се посветиле на добродетелството на образованието на другите. Меѓу нив ги изделуваат и посебно ги одбележуваат оние ...
сите 199 | | | веќе видена

Нека одговори Заев или нека покаже каде прочитал дека СЗО вели дека новиот бран на корона ќе биде август или септември? За две недели 335 заболени, пред две ...
сите 156 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нова вештачка трева на полетувалиштето на Мечкин Камен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: