Снимки и нови нови материјални докази на „Рекет`


Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
| | веќе видена | слични
6 копии

На чело на криминално рекетарската банда на СДСМ е Зоран Заев. Лажните вести, манипулациите и смешните оправдувања не може да ја потиснат вистината за „Рекет“, ...
| | веќе видена | слични

Тие биле под заштита и во контакт со Зоран Заев и власта на СДСМ. Блискоста помеѓу Зоран Заев, Катица Јанева и останатите актери во случајот е јасна. ...
| | веќе видена | слични
9 копии

Христијан Мицкоски денеска порача дека по изборите се можни разговори за коалицирање со сите политички партии, но според принципот програма со програма, ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Денешниот состанок, практично треба да биде средба во која што ќе можеме да презентираме дел од политиките кои што ги предвиде ВМРО-ДПМНЕ за следните ...
| | веќе видена | слични

– Животот не е игра, во животот има принципи кои ако еднаш се прекршат тогаш веќе не се принципи. И во име на тоа можам да ви кажам дека политиките што ги води ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Помина речиси цела недела, а Зоран Заев и Вице Заев молчат и не кажуваат што разговарале со обвинетата Катица Јанева и со веќе осудениот Милески-Кичевскиот. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Вонредната состојба и мерките кои што се воведоа се сосема доволен механизам да се постигне крајната цел, а тоа е ограничување на движењето, изјави денеска ...
сите 746 | | | веќе видена

Институциите, државата прават се да го обезбедат здравјето на граѓаните, но и да ги ублажат последиците од економската криза.СДСМ како одговорна партија водена ...
сите 379 | | | веќе видена

Уште еден заразен со коронавирус, од Кожната клиника. Прв случај е регистриран и во Тетово, тоа е пациент кој престојувал во Заводот за рехабилитација во ...
сите 325 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Ресен поднесе предлози за издавање казнени налози за три лица заради кривично дело – непостапување според здравствени прописи за ...
сите 432 | | | веќе видена

Како што информира АХВ, МВР ќе ги постави прскалките во касарната во Ѓорче Петров, а Царинска управа на граничниот премин Табановце. -Минатата недела, покрај ...
сите 133 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Снимки и нови нови материјални докази на „Рекет`

Од:
До кого (е-маил):
Порака: