Google Pixel: Историјата на Google телефоните!


Отпакувањето на еден од најинтересните уреди кои беа претставени на почетокот од оваа година!. Galaxy Z Flip е еден од најуникатните уреди кои беа претставени ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

СКОК НА БРОЈОТ НА ЗАРАЗЕНИ ОД КОВИД 19 Mинистерот за здравство, Венко Филипче денеска на прес-конференција изјави дека има 24 нови заразени со коронавирусот. ...
сите 751 | | | веќе видена

Пожелно е политичките партии во екот на оваа криза да се откажат од парите од годишното финансирање, истакна потпретседателот на СДСМ Дамјан Манчевски за ...
сите 316 | | | веќе видена

Со чартер летови од Загреб и од Ла Валета во Малта, денеска почнува враќањето во земјава на дел од македонските граѓани затекнати во странство. Државниот ...
сите 443 | | | веќе видена

Граѓаните воглавно ја почитуваат мерката за ограничување на движењето и покажуваат високо ниво на совесност, иако се забележани одредени отстапувања, изјави ...
сите 434 | | | веќе видена

Во Србија во изминативе 24 часа, од 295 новотестирани, позитивни на коронавирусот биле 73 лица, со што вкупниот број на заразени се искачи на 457 лица, изјави ...
сите 415 | | | веќе видена

Денес на пресконференција на министерот Венко Филипче беше запрашан за состојбата на коронавирусот во Велес.На министерот му беше посочено дека во изјавите на ...
сите 205 | | | веќе видена

Клиничката болница „Аџибадем Систина“ започнува со тестирање за детекција на коронавирусот ( Ковид-19). Тестирањето се врши единствено со претходно закажување ...
сите 30 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Google Pixel: Историјата на Google телефоните!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: