Тепачка во казино во Берово

На 22.02.2020 во 03.05 часот во СВР Скопје било приајевно дека во угостителски објект на ул. Димитрие Чуповски поради претходно недоразбирање дошло до ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во Казнено-поправниот дом Прилеп деновиве дошло до физичка пресметка помеѓу тројца затвореници.Како што информираат од МВР, станува збор за лицата А.П., С.Ѓ., ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Вчера околу 13.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во автобус бр. 57, кој сообраќал на релација Радишани – Бутел, на ул.„Александар Урдаревски“, поради ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии

Останато

Коронавирусот најверојатно ќе заврши со некоја форма на колективен имунитет, во моментот се собираат повеќе податоци, се работи на вакцина, а дотогаш ќе биде ...
сите 624 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 193 | | | веќе видена

Премиерот Оливер Спасовски, вицепремиерката и министерка за одбрана Радмила Шекеринска и министерот за надворешни работи Никола Димитров упатија честитки по ...
сите 252 | | | веќе видена

Тестовите се одобрени од холандската Влада, Аџибадем Систина е прва болница во земјава акредитирана за JCIстандардите: Поради шпекулациите ќе поднесеме ...
сите 178 | | | веќе видена

Мерката ограничување на движењето од нејзиното воведување во земјава не го почитувале 1322 лица, констатирани се 10 прекршувања на решенијата за изолација и ...
сите 460 | | | веќе видена

Директорката на Гинеколошко акушерската клиника во Скопје Викторија Јовановска денеска изјави дека родилката со коронавирус е во добра здравствена состојба и е ...
сите 33 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тепачка во казино во Берово

Од:
До кого (е-маил):
Порака: