ВО ЖИВО прес-конференција на Христијан Мицкоски


3 копии

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на денешната прес конференција најави протести, како резултат на коруптивното владеење на СДСМ, како и спрегата на ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска ќе одржи прес-конференција. Истата партијата ја најави за во 13:30 часот во париското седиште на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска ќе се обрати до нацијата преку прес-конференција за јавноста. Прес-конференцијата е закажана во партиското ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Илија Несторовски преку социјалните мрежи ја искажа својата голема почит кон капитенот на македонската репрезентација, Горан Пандев. Македонија Несторовски кој ...
сите 242 | | | веќе видена

Кон крај на летото се очекува да се постигне колективен имунитет со вакцинирани половина од полнолетните граѓани. Вакцинацијата во моментот е забавена поради ...
сите 349 | | | веќе видена

Професорот Љубомир Цуцуловски на социјалните мрежи реагираше на најновите информации дека ќе се отвори повторно Уставот. Не е тефтер. Крајно време е Заев, ...
сите 356 | | | веќе видена

„Пред три години, Владата предводена од СДСМ и премиерот Зоран Заев презеде одговорност, влезе одлучно во процесите и испиша нова историја. Денешниот ден во ...
сите 161 | | | веќе видена

Денеска сум во Луксембург каде што се одлучува за тоа дали Македонија ќе почне преговори за членство со Европската унија, а власта никаде ја нема, критикуваше ...
сите 567 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВО ЖИВО прес-конференција на Христијан Мицкоски

Од:
До кого (е-маил):
Порака: