Xiaomi го претстави новиот смартфон Mi 10 со камера од 108 MP


Отпакувањето на еден од најинтересните уреди кои беа претставени на почетокот од оваа година!. Galaxy Z Flip е еден од најуникатните уреди кои беа претставени ...
| | веќе видена | слични

Samsung упати извинување до своите корисници откако по грешка испрати порака со итно известување до илјадници уреди во текот на ноќта.. Корисниците на Samsung ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Земјите кои имаат широко распространета програма за вакцинирање со БСЖ имаат стапка на смртност од коронавирус речиси шест пати пониска од нациите коишто не ја ...
сите 515 | | | веќе видена

Пандемијата која на светско ниво зазема огромни размери и не ја изостави ниту Македонија, покрај здравствениот систем и здравјето на граѓаните ја руши и ...
сите 321 | | | веќе видена

Бројката на луѓе кои чекаат ред без социјална дистанца достигнува и до педесет лица. Граѓаните велат дека гужвите се создаваат поради редуцираното работно ...
сите 46 | | | веќе видена

На онлајн конференцијата наречена „Борба против COVID-19 со технологија“, Huawei се пофали со технолошки решенија кои, како што посочуваат од компанијата, ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Xiaomi го претстави новиот смартфон Mi 10 со камера од 108 MP

Од:
До кого (е-маил):
Порака: