Дефектот на ул.Фрањо Клуз бб е завршен

2 копии

Секторот за санитарна контрола на ЈП Водовод и канализација – Скопје продолжува со реализација на едукативно-информативните средби за децата од различни ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

Министерката за труд и социјална политика беше разрешена откако одби да ја тргне таблата на министерството на кое наместо новото име Северна Македонија, стоеше ...
сите 171 | | | веќе видена

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 553 | | | веќе видена

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 227 | | | веќе видена

Првенците на пратеничките листи на ВМРО-ДПМНЕ ќе бидат познати меѓу први и петти март, најави денеска лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, додавајќи дека ...
сите 189 | | | веќе видена

Можеби сте, а можеби и не сте свесни како влијаат врз нас социјалните мрежи. Еве како да бидете присутни на нив и да се чувствувате добро. На повеќето од вас ...
сите 116 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дефектот на ул.Фрањо Клуз бб е завршен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: