(ГАЛЕРИЈА) „Кога бизнисот станува пријателство“ – American Express коктел забава oрганизирана од Силк Роуд Банка

2 копии

Силк Роуд Банка АД Скопје како ексклузивен лиценциран партнер во државата на брендот American Express на 13.02.2020 година (четврток) во ресторанот Mosh Bar ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Наш соговорник е Љубица Трифунова од Центарот за едукации „Акт“, познат по обуки, едукации и доусовршување на занаети и вештини во областа на убавината. А, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Јас сум свесен дека господинот Заев и неговата фамилија се прилично влијателни и во обвинителството и во политиката и во државата, и дека наредувале во ...
сите 260 | | | веќе видена

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 179 | | | веќе видена

Вчера вечер во 22.30 часот на крстосница од бул.Браќа Ѓиноски и ул.Никола Парапунов во Гостивар се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно возило ...
сите 132 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика беше разрешена откако одби да ја тргне таблата на министерството на кое наместо новото име Северна Македонија, стоеше ...
сите 144 | | | веќе видена

Османи денеска исто така упати порака до учесниците на предвремените парламентарни избори на 12 април дека од особено значење за нас ќе биде каква ќе биде ...
сите 226 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ГАЛЕРИЈА) „Кога бизнисот станува пријателство“ – American Express коктел забава oрганизирана од Силк Роуд Банка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: