Погба нема ништо против да се врати во Јувентус по ЕП 2020


Полскиот напаѓач кој урива секакви рекорди носејќи го дресот на Баерн Минхен, Роберт Левандовски птоврди дека во 2012 имал постојани преговори со Манчестер ...
| | веќе видена | слични

Ѕвездата на Баерн Минхен, Роберт Левандовски откри дека во минатото бил блиску до трансфер во Манчестер Јунајтед. Станува збор за 2012 година, кога имал ...
| | веќе видена | слични

Maнчестер Јунајтед успеа да го преживее гостувањето во Бриж одигрувајќи реми (1:1) во рамките од 1/16 финалето во Лигата на Европа. Белгискиот претставник беше ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Младиот Скот Мектомини беше меѓу најдобрите играчи на Манчестер Јунајтед во првиот дел од сезоната, се до неговата повреда на Боксинг деј која го оддалечи од ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Манчестер Јунајтед уште еднаш одигра натпревар под просекот и ремизираше на гостувањето кај Клуб Бриж во првиот натпревар од 1/16 финалето од Лигата на ...
| | веќе видена | слични

Пол Погба и понатаму е желба на Јувентус, а наводно и Французинот има желба да се врати во Торино каде што играше најдобар фудбал. Италијанските медиуми сега ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„ВМРО-ДПМНЕ денес го изразува својот протест против незаконското трошење на пари на европските даночни обврзници кои што се наменети за образование и образовни ...
сите 357 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев прими делегација на Сојузот на борците, предводена од претседателот на главниот одбор на сојузот, Никола Стојаноски, придружуван од ...
сите 162 | | | веќе видена

Србија воведува нови мерки против коронавирусот. Собирите веќе нема да бидат дозволени, а најважната мерка е дека маските ќе мора да се носат и на отворено.„Ги ...
сите 95 | | | веќе видена

Од директор на Подружница, по брза постапка станал чувар на рампа, па добил решение за суспензија, а неодамна и отказно решение од работното место – самостоен ...
сите 55 | | | веќе видена

Фудбалската репрезентација на Македонија вечерва од 20:45 часот на националната арена „Тодор Проески“ во Скопје против Грузија го игра значајниот четврт ...
сите 110 | | | веќе видена

Тестирањето на вакцините врз луѓе во борбата против Ковид-19, каде волонтерите намерно би се заразиле со коронавирус, наскоро би можело да стане реалност, ...
сите 149 | | | веќе видена

Според протоколите, здравствените работници и луѓето над 65 години треба први да ја примат вакцината, а кога ќе бидат достапни поголем број дози и луѓето ...
сите 27 | | | веќе видена

Службата за национална безбедност на Ерменија ги отфрли како апсурдни обвинувањата на Азербејџан за заговор за терористички напади на прометни јавни места на ...
сите 195 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Погба нема ништо против да се врати во Јувентус по ЕП 2020

Од:
До кого (е-маил):
Порака: