Сари: Единствена грижа ми е здравјето, за 15 дена може пак ќе бидеме одлични


Jувентус повторно не прикажа кој знае каква игра и едвај извлече реми против Милан. Со оглед на тоа што следниот натпревар Јувентус го игра дома, ремито е ...
| | веќе видена | слични

ЦР7 или Кристијано Роналдо утре може да влезе во фудбалската историја. Имено тој, се разбира ако игра, на дуелот со Спал, во рамките од 25.коло во Серија А, ќе ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Легендарниот голман на Јувентус, Џиџи Буфон во опшироно интервју за „Ле Иене“ зборуваше за многу работи поврзани со Јувентус. Буфон посочи дека се надева оти ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Се бара политичка одговорност од Лидија Димова од Националната агенција. Вицепремиерот за борба против корупција, Љупчо Николовски денеска доставил предлог до ...
сите 205 | | | веќе видена

Македонско друштво „Илинден”-Тирана изразува разочарување во врска со изјавата на овластениот албански министер за Европа и надворешни работи, Гент Цакај, ...
сите 553 | | | веќе видена

Бранко Азески, претседател на Стопанска комора на Македонија Го живееме веќе осмиот месец во овие вонредни околности. Состојба од размери какви не се видени ...
сите 148 | | | веќе видена

Заемот од Светската банка е т.н. брз заем, кој го добиле близу 100 земји во светот и е наменет за зајакнување на здравствените системи во секоја од нив. ...
сите 107 | | | веќе видена

Занаетчиските комори на Скопје, Штип, Куманово и Битола за проекти за развој и унапредување на занаетчиството денеска добија грантови од Министерството за ...
сите 99 | | | веќе видена

Тестот е достапен исклучително за употреба во работата на научни истражувања и клинички испитувања.LabCorp објави дека ги претставува новите тестови кои можат ...
сите 131 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сари: Единствена грижа ми е здравјето, за 15 дена може пак ќе бидеме одлични

Од:
До кого (е-маил):
Порака: