Дневен хороскоп: Скорпиите добро ќе се чувствуваат, Рибите ќе се забавуваат

Овен Очекувајте позитивни услови на работа во текот на денот. Можно е остварување на големи планови. Саканата личност ви замерува дека не сте доволно посветени ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Воспоставувате нов систем, се обидувате да пронајдете некое свое место под сонцето. Посветеноста кон домот и ближните е она што ве прави ...
| | веќе видена | слични

ОВЕН Викендов, некакви ограничувања можат да ви се постават во домот, од страна на едниот родител, може да се ограничувања на вашите манифестации или пориви, а ...
| | веќе видена | слични

За време на поголемиот дел од сезоната на Риби, нашата среќа ќе биде пореметена од ретроградниот Меркур, но поради тоа не треба да очајувате. Тоа посебно важи ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во деловното опкружување ќе постојат мали кавги кои ќе ви ја намалат концентрацијата. Немојте да го повишувате тонот, доколку нешто не ви се допаѓа кажете го ...
| | веќе видена | слични

Овен Финансиската ситуација не е стабилна. Денешниот ден е неповолен за шопинг и трансакции. Во тешка љубовна фаза сте. Пред вас е период на кавги и недоверба. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Кризата со пасошите нема да заврши на денот кога ќе пристигнат 100 илјади примероци од Германија. Во моментот за патна исправа чекаат над 20.000 граѓани но се ...
сите 201 | | | веќе видена

Факти на денот: 1. Зоран Заев фатен во криминал диктира пресуди на Врховен суд. 2. Зоран Заев тргувал со 8-те пратеници, фатен како им ветува паѓање на случаи. ...
сите 284 | | | веќе видена

Вчера вечер во 22.30 часот на крстосница од бул.Браќа Ѓиноски и ул.Никола Парапунов во Гостивар се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно возило ...
сите 176 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп: Скорпиите добро ќе се чувствуваат, Рибите ќе се забавуваат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: