Млад Скопјанец најден мртов во стан на „Џон Кенеди“

4 копии

Вчера во Полициското одделение Новаци, И.С.(59) од .Далбеговци пријавил дека во дворното место пронашол стари гранати. Бил извршен увид и било констатирано ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Жена починала откако врз неа паднало дрво. Вчера околу 11.20 часот во полициската станица Струга било пријавено дека во атар на селото Октиси, струшко, кај ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Жена од струшкото село Октиси го загубила животот откако дрво паднало врз неа. Веднаш била пренесена во болница на им подлегнала на повредите. МВР соопшти ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии
6 копии

Во СВР Тетово вчера околу 11.00 часот планинар од тетовско планинарско друштво, кој се движел на тој терен со група планинари, пријавил дека над тетовското ...
| | веќе видена | слични

Екипа од СВР Тетово и лекар по судска медицина со хеликоптер на МВР се упатиле на местото и извршиле увид, при што била констатирана смрт без траги на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Државјанин (32) на Сирија е човекот чие безживотно тело беше најдено вчера на Шар Планина над селото Вејце на пат кон планинскот врв Кобилица, соопшти денеска ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерството за внатрешни работи има доволно обрасци за лични карти и возачки дозволи и треба уште да пристигнат. Нема причина овие документи да се издаваат ...
сите 184 | | | веќе видена

Еленко Миланов, бранител на тројца од обвинетите дека ги организирале настаните во Собранието на 27 април 2017 година, Tрајко Вељаноски, Спиро Ристовски и Миле ...
сите 129 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 108 | | | веќе видена

Мицкоски по налог на Груевски маршираше против правда, реагира СДСМ по каде Од СДСМ велат дека ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски по налог од Будимпешта вечерва ...
сите 57 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Млад Скопјанец најден мртов во стан на „Џон Кенеди“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: