ШИЛЕГОВ НЕ ИМ ПРОСТИ НА ДРВЈАТА во Ѓорче Петров (ФОТО)

2 копии

Останато

Во Законот за заштита на населението што е доставен до собранието околу 95 проценти во законот е која инспекција да казнува. Значи во законот моментално само ...
сите 235 | | | веќе видена

Колони возила со македонски и знамиња на ЕУ од Скопје до Штип. Граѓаните го преполнија автопатот „Гоце Делчев“ се до Ново Село каде беше крајната дестинација. ...
сите 150 | | | веќе видена

Максим Ацевски, главниот државен ревизор, во интервју за „360 Степени“ синоќа рече дека ДЗИ нема надлежност да го испита работењето на Националната агенција за ...
сите 124 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Оивер Спасовски денеска на својот фејсбук профил објави дека од Бигорскиот старец и игумен на Свештената Бигорска Обител, ...
сите 85 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ШИЛЕГОВ НЕ ИМ ПРОСТИ НА ДРВЈАТА во Ѓорче Петров (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: